Unikali metodika, kuri padės Jums gyventi be nugaros skausmo!

I - V nuo 8:00 iki 20:00
VI nuo 10:00 iki 18:00
Vytauto pr. 23, Kaunas
+370 633 24100
Ąžuolyno 7, Vilnius
+370 645 599 33

Stuburo ir sveikatingumo centrui „Sveikatos sala” – 18 metų!

Stuburo ir sveikatingumo centrui „Sveikatos sala” – 18 metų!

>>>

Šių metų gruodį stuburo ir sveikatingumo centrui „Sveikatos sala” sukanka 18metų. Ne jubiliejus, о ir metų skaičius „ne apvalus”, tačiau labai simboliškas – mes užaugome. Šiandien, pažvelgę atgal, matome, kad einame teisingu keliu, žinome savo stipriąsias puses, aiškiai suvokiame savo misiją, turime viziją ir žinome,kaip ją įgyvendinti – vadinasi, ne tik užaugome, bet ir suaugome. 

Prieš 18 metų „Sveikatos sala”, vadovaujama profesoriaus Valieriaus Jasiūno, atvėrė duris turėdama vos tris darbuotojus, specialistus kineziterapeutus. Jau tada jie turėjo aiškią misiją – padėti žmogui gyventi be nugaros skausmo. Šiandien tai dar vis mūsų kasdienis mottoir svarbiausias uždavinys. Tik bėgant metams plėtėsi ir tobulėjo paslaugos bei priemonės, kurių pagalba tą misiją galime įgyvendinti.

O per 18 metų pavyko padėti daugeliui žmonių, tad drąsiai sakome – „Sveikatos salos” metodika veikia. Ilgametė profesoriaus V. Jasiūno darbo patirtis tapo pagrindu unikalios metodikos, paremtos anatomijos, fiziologijos ir biochemijos principais. Jos atspirties taškas – individualizuotas požiūris į kiekvieną žmogų ir jo problemą. Mes gydome ne stuburo išvaržą, o padedame konkrečiam žmogui, šiuo momentu esančiam prieš mus, ieškome priemonių ir būdų jo skausmui palengvinti. Niekada neteikiame šabloniškų patarimų ir pratimų, tinkančių visiems, kuriems skauda nugarą. Nors diagnozės neretai skamba labai panašiai, stuburo išvaržą turi beveik 90 proc. mūsų visų klientų, dviejų, vienodai besijaučiančių, dar nesutikome. Tad individualumas ir įsigilinimas į kievieną atvejį yra mūsų stiprybė. Kaip ir komanda, kuriosvisi specialistai dirba vadovaudamiesi vienodais principais, kuri gyvena tuo, kuo dirba, kuriai rūpi kiekvienas žmogus, ir ji ieško efektyviausių būdų, kaip jiems padėti.

Tiesa, šiandien norime ne tik padėti stuburo ptoblemų turintiems žmonėms gyventi kokybišką gyvenimą be skausmo, bet ir užbėgti skausmui už akių. Įsitikinome, kokia svari yra prevencijos reikšmė ir galia. O praktika tik patvirtina faktą, kad stuburo problemos – ne sloga, kai pasveikai ir esi sveikas iki kito peršalimo. Tai problemos, su kuriomis tenka mokytis gyventi visą gyvenimą. Tad nemažai savo energijos skiriame edukacijai, seminarams, paskaitoms ir jas rengiame ne tik savo klientams, bet ir žmonėms, kurie dar neturi problemų su stuburu. Matome tame prasmę, nes praktika rodo – mūsų klientai jaunėja, nes gyvenimo būdas mus labai anksti pasodina ir tas sėdėjimas tampa šių dienų rykšte. Tuo pačiu noriu ir pasidžiaugti, kad žmonės sąmoningėja, domisi, turi žinių apie nesveiko gyvenimo būdo pasekmes, nebebijo kreiptis pagalbos, konsultacijų metu daug klausinėja – su tokiais klientais labai įdomu dirbti. Ir vis daugiau suprantančių, kad jų įsitraukimas ir nuoseklus darbas ne mažiau svarbus, nes vien kineziterapeuto pastangų nepakanka.

Tad ir ateities viziją brėžiame labai konkrečią – norime būti kiekvieno iš jūsų ergonomikos mokytojais. Norime mokyti jus ekonomiškai eikvoti savo kūno resursus, kad net sulaukę garbingo amžiaus nejaustumėte skausmo atlikdami kasdienius veiksmus. O šiandien visos „Sveikatos salos” komandos, net 20 darbuotojų Vilniaus ir Kaune, vardu noriu padėkoti visiems, patikėjusiems mums savo stuburą ir sveikatą. Dėkoju tikintiems mūsų žiniomis ir pasitikintiems mūsų metodika, dėkoju tiems, kurie kartu su „Sveikatos sala” kraustėsi iš vienų patalpų į kitas, kurie kartu sportuoja jau ne vienerius metus ir tai daro ne todėl, kad vis dar skauda, bet todėl, kad sveikas judesys tapo jų gyvenimo būdu. Būtent jūs esate įrodymas, kad mes dirbame  teisingai.

Atsakyti

El. paštas nebus skelbiamas. Privalomi užpildyti laukeliai pažymėti *