Unikali metodika, kuri padės Jums gyventi be nugaros skausmo!

I - V nuo 8:00 iki 20:00
VI nuo 10:00 iki 18:00
Vytauto pr. 23, Kaunas
+370 633 24100
Ąžuolyno 7, Vilnius
+370 645 599 33

Skauda nugarą

Skauda nugarą?

null
Apklausos rodo, kad net 70 % lietuvių skundžiasi nugaros ir stuburo skausmais, o jaunesnių nei 45 metų asmenų amžiaus grupėje tai yra pagrindinė neįgalumo priežastis!
4 priežastys, kurios sukelia nugaros skausmą:

– Tarp stuburo slankstelių yra išsidėstę apvalainos formos diskai, kurie veikia kaip amortizatoriai ir apsaugo stuburo nervus. Jeigu diskas pažeistas, vidiniame stuburo kanale esančios nugaros smegenys gali būti daugiau ar mažiau dirginamos. Išvarža nėra stuburo uždegimas ar nugaros „perpūtimas“ – tai konkretus „mechaninis“ stuburo tarpslankstelinio disko pažeidimas, kuomet diske esantis kalogenas yra išspaudžiamas į stuburo kanalą, taip užspausdamas gyvybiškai svarbius stuburo kanalu einančius nervus. Tai ir sukelia skausmą, sutrikdo biomechaniką, sutrikdo vidaus organų veiklą, pasireiškia kitais negalavimais.

– Tai dažniausiai pasitaikančios traumos, dėl kurių yra jaučiamas maudimas nugaros srityje. Jos įvyksta keliant sunkius daiktus, atliekant sukamuosius judesius ar intensyviai sportuojant. Įprastai skausmas praeina per kelias dienas ar savaitę.

– Tai dažniausia pasaulyje sąnarių liga. Jos metu susidaro būklė, kai senstant sąnarių kremzlės dyla, plonėja, todėl sąnario judesiai tampa skausmingi, sudėtingesni, sąnarys gali patinti. Dažniausiai ši imuninė liga pažeidžia kelio, klubo, stuburo (kaklo ir juosmens), čiurnos sąnarius. Tyrimai rodo, kad osteoartritu serga apie trečdalis vyresnių nei 65 metų amžiaus žmonių, tarp kurių daugiau – moterų.

– Tai kaulų liga, kuri pasižymi kaulų tankio mažėjimu, maža kauline mase, kaulų trapumu. Dažnai vadinama „tyliąja epidemija“, nes pats kaulų retėjimas nejuntamas. Simptomai skausmas, kaulų lūžiai net dėl menkų traumų – pasireiškia tik ligai progresavus. Dažniausiai serga vyresnio amžiaus žmonės, ypač moterys.

Jei skauda nugarą

null
Ką daryti netikėtai užklupus nugaros skausmui?
null

Profilaktinė padėtis 1

Iliustracijoje parodyta pirma iš trijų mūsų rekomenduojamų padėčių, kuri padeda atpalaiduoti stuburą, užklupus nugaros skausmui.

Tiesiog paropokite keturpėsčia. Šioje padėtyje nekelkite galvos į viršų!

Kas 15-20 min. kaitaliokite šią padėtį su kitomis.

null

Profilaktinė padėtis 2

Iliustracijoje parodyta antra iš trijų mūsų rekomenduojamų padėčių, kuri padeda atpalaiduoti stuburą, užklupus nugaros skausmui.

Atsiklaupkite ant grindų, o alkūnėmis atsiremkite į kėdę ar stalą, ar lovą. Atpalaiduokite pilvo raumenis. Šioje padėtyje nekelkite galvos į viršų!

Kas 15-20 min. kaitaliokite šią padėtį su kitomis.

null

Profilaktinė padėtis 3

Iliustracijoje parodyta trečia iš trijų mūsų rekomenduojamų padėčių, kuri padeda atpalaiduoti stuburą, užklupus nugaros skausmui.

Atsiklaupkite ant grindų, krūtinę atremkite ant lovos ar kėdės. Atpalaiduokite pilvo raumenis. Galvą laikykite tiesiai, o kaktą atremkite ant plaštakų.

Kas 15-20 min. kaitaliokite šią padėtį su kitomis.

Sveikatos sala_Kaip isvengti nugaros skausmu

Mūsų patarimai, pajutusiems nugaros skausmą:

1. Nurimkite, nedarykite jokių staigių judesių. Atpalaiduokite stuburą mūsų rekomenduojamose padėtyse (žr. 3 iliustracijas aukščiau), keiskite jas kas 15-20 min.

2. Venkite sėdėjimo, nugaros lenkimo, sukimo į šonus.

3. Būtinai ieškokite skausmo priežasties, bet nesiimkite gydymo pats! Gali būti, kad skauda, nes pasitempėte raumenį… Gali būti, kad skauda, nes perpūtė skersvėjis… Tačiau gali būti, kad skausmo priežastis yra daug rimtesnė. Pavyzdžiui, pažeisti tarpslanksteliniai diskai arba atsiradusi ar bręstanti tarpslankstelinio disko išvarža. Dėmesio! Simtomai visais atvejais gali būti panašūs, bet gydymo priemonės labai skiriasi.

4. Kreipkitės į kvalifikuotus specialistus. „Sveikatos sala“ visada pasiruošusi Jums padėti. Mes įvertinsime Jūsų būklę, atsakysime į iškilusius klausimus, nustatysime skausmo priežastį ir individualiai Jums sudarysime problemos sprendimo planą.

Visada prisiminkite, kad bet koks Jūsų jaučiamas skausmas ar diskomfortas, tai – organizmo siunčiamas signalas „Dėmesio! Kažkas negerai!“. Todėl neignoruokite jo ir neatidėliokite, jei atėjo laikas pasirūpinti savo sveikata.

Sveikatos sala_Gym & Care (1302-620x300)

„Sveikatos sala“ pasirengusi Jums padėti:

 Diagnozuojame nugaros skausmų priežastis

  Įvertiname stuburo būklę

 Pasiūlome nechirurginius stuburo išvaržų keliamų problemų sprendimus

 Ištiriame laikyseną ir įvertiname fizinį pajėgumą

 Atstatome tinkamą raumenų simetriją

 Sudarome individualias sveikatinimo programas

 Prižiūrime treniruočių metu ir parenkame reikiamus pratimus bei krūvius

 Diagnozuojame mitybos problemas ir pasiūlome, kaip jas išspręsti

 Duodame vertingų patarimų dėl tinkamos ergonomikos darbe ir kasdieniame gyvenime

– 

Sužinokite daugiau apie unikalią UAB "Sveikatos sala" metodiką, kuri padės jums gyventi be skausmo!

Apsilankykite pagrindinėje mūsų interneto svetainėje: www.sveikatossala.lt

Nomeda

"Labai labai ačiū Jums ir visam kolektyvui už nuoširdžią pagalbą, kai jos labiausiai reikėjo. Suradau Jus pačiu liūdniausiu man ir mano stuburui metu. Tai, kad žvitriai vaikštau ir tikiuosi išsisukti nuo stuburo išvaržos operacijos - didžiulis Jūsų nuopelnas."

5.0.0
2015-01-24T08:56:12+03:00
„Labai labai ačiū Jums ir visam kolektyvui už nuoširdžią pagalbą, kai jos labiausiai reikėjo. Suradau Jus pačiu liūdniausiu man ir mano stuburui metu. Tai, kad žvitriai vaikštau ir tikiuosi išsisukti nuo stuburo išvaržos operacijos – didžiulis 

Saulius, 43 m.

"Mane įtikino prof. V. Jasiūno metodika ir argumentai, ką ir kodėl reikėtų daryti, o galimybė sportuoti pagal individualią programą su patyrusių kineziterapeutų priežiūra „Gym & Care” salėje tapo didžiuliu malonumu. „Sveikatos salos“ dėka žinau apie savo kūną daugiau ir galiu jaustis geriau nei anksčiau!"

5.0.0
2015-01-24T08:57:12+03:00
„Mane įtikino prof. V. Jasiūno metodika ir argumentai, ką ir kodėl reikėtų daryti, o galimybė sportuoti pagal individualią programą su patyrusių kineziterapeutų priežiūra „Gym & Care” salėje tapo didžiuliu malonumu. „Sveikatos salos“ dėka žinau apie savo 

Gražina, 55 m.

"Reikia labai džiaugtis, kad yra tokių klinikų kaip "Sveikatos sala". Lankomės joje ne pirmus metus ir visada liekame labai patenkinti "Sveikatos salos" specialistų profesionalumu, dėmesingumu bei paslaugų kokybe. Sėkmės darbuotojams ir jų klientams."

5.0.0
2016-09-08T16:08:24+03:00
„Reikia labai džiaugtis, kad yra tokių klinikų kaip „Sveikatos sala“. Lankomės joje ne pirmus metus ir visada liekame labai patenkinti „Sveikatos salos“ specialistų profesionalumu, dėmesingumu bei paslaugų kokybe. Sėkmės darbuotojams ir jų klientams.“

Eglė, 30 m.

"Džiaugiamės atradę stebuklų salą, kurios “mažoji fėja” Renata iš paprastučių ir mažučių dalykėlių sukuria įstabius stebuklus. Ačiū labai."

5.0.0
2016-09-08T16:10:43+03:00
„Džiaugiamės atradę stebuklų salą, kurios “mažoji fėja” Renata iš paprastučių ir mažučių dalykėlių sukuria įstabius stebuklus. Ačiū labai.“

Onutė, 80 m.

"Sveikatos saloje" man patarė, kaip reikia keisti mitybą, išmokė pratimų, kurie tinka man pagal mano amžių ir jau „suriestą“ stuburą. Po specialistų atliekamų procedūrų pradėjau jaustis ženkliai geriau. Labiausiai džiaugiuosi, kad jau beveik 3 metus negėriau nė vienos nuskausminamųjų tabletės, esu vėl aktyvi - galiu dirbti darže ir kitus ūkio darbus."

5.0.0
2016-09-08T16:13:52+03:00
„Sveikatos saloje“ man patarė, kaip reikia keisti mitybą, išmokė pratimų, kurie tinka man pagal mano amžių ir jau „suriestą“ stuburą. Po specialistų atliekamų procedūrų pradėjau jaustis ženkliai geriau. Labiausiai džiaugiuosi, kad jau beveik 3 metus negėriau 

Daiva, 28 m.

"Nuoširdžiai sakome ačiū "Sveikatos salos" merginoms Ievai, Renatai ir Aleksandrai. Su jomis bendrauti buvo ir yra vienas malonumas. Paslaugumas, rūpestingumas, darbštumas, profesonalumas – tai žodžiai, kuriais norisi apibūdinti šias medikes. Gautas rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius, esame labai patenkinti ir su malonumu visiems rekomenduojam "Sveikatos salą".

5.0.0
2016-09-08T16:19:21+03:00
„Nuoširdžiai sakome ačiū „Sveikatos salos“ merginoms Ievai, Renatai ir Aleksandrai. Su jomis bendrauti buvo ir yra vienas malonumas. Paslaugumas, rūpestingumas, darbštumas, profesonalumas – tai žodžiai, kuriais norisi apibūdinti šias medikes. Gautas rezultatas pranoko visus mūsų lūkesčius, 

Jūratė, 47 m.

"Ačiū visiems "Sveikatos salos" nuostabiems specialistams už jų profesionalumą, nuoširdumą, mokėjimą suteikti pasitikėjimo mums, pacientams, gyventi kitaip - sveikiau, pilnavertiškiau."

5.0.0
2016-09-08T16:21:50+03:00
„Ačiū visiems „Sveikatos salos“ nuostabiems specialistams už jų profesionalumą, nuoširdumą, mokėjimą suteikti pasitikėjimo mums, pacientams, gyventi kitaip – sveikiau, pilnavertiškiau.“

Anna and Christian

"Thank you for your extraordinary attention and dedication to us as patients over the last years. Thank you for fighting with us for our recovery and health. Thank you for showing us and educating us the daily long-ranging approaches and attitudes to our health."

5.0.0
2016-09-08T16:33:39+03:00
„Thank you for your extraordinary attention and dedication to us as patients over the last years. Thank you for fighting with us for our recovery and health. Thank you for showing us and educating us the 

Raminta

"Dėkoju likimui, atvedusiam mane į "Sveikatos salą". Po metų vėl galiu pilna koja mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Nuoširdžiausia padėka čia dirbantiems profesionalams - ypatingai profesoriui V. Jasiūnui bei mielai Ievai."

5.0.0
2016-09-08T16:37:17+03:00
„Dėkoju likimui, atvedusiam mane į „Sveikatos salą“. Po metų vėl galiu pilna koja mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais. Nuoširdžiausia padėka čia dirbantiems profesionalams – ypatingai profesoriui V. Jasiūnui bei mielai Ievai.“

Miglė

"Sveikatos saloje" sportuoju jau šeštus metus ir pagalvojus apie ją man į galvą šauna tik geriausios mintys. Šioje įstaigoje dirba nuostabūs, nuolat tobulėjantys ir rūpestingi specialistai, kurie padarys viską, kad padėtų. Esu nepaprastai dėkinga kineziterapeutėms Ievai, Renatai ir Aleksandrai, kurios lydėjo ir sergėjo mane visus šiuos metus. Jų ir profesoriaus V. Jasiūno dėka aš sugebėjau išvengti sunkios operacijos ir bent kol kas dėl to nė kiek nesigailiu."

5.0.0
2016-09-08T16:43:07+03:00
„Sveikatos saloje“ sportuoju jau šeštus metus ir pagalvojus apie ją man į galvą šauna tik geriausios mintys. Šioje įstaigoje dirba nuostabūs, nuolat tobulėjantys ir rūpestingi specialistai, kurie padarys viską, kad padėtų. Esu nepaprastai dėkinga kineziterapeutėms Ievai, 

Eglė (Vokietija)

"Nuoširdžiai dėkoju gerbiamam profesoriui V. Jasiūnui bei visam "Sveikatos salos" kolektyvui už tai, kad jie yra, už tai, kad dirba atsakingai, pilni noro padėti, paslaugūs ir dėmesingi. Sėkmės darbuose, ištvermės ir naujų siekių!"
5.0.0
2017-09-07T08:57:16+03:00
„Nuoširdžiai dėkoju gerbiamam profesoriui V. Jasiūnui bei visam „Sveikatos salos“ kolektyvui už tai, kad jie yra, už tai, kad dirba atsakingai, pilni noro padėti, paslaugūs ir dėmesingi. Sėkmės darbuose, ištvermės ir naujų siekių!“
10
11
null

w w w . s v e i k a t o s s a l a . l t

Be nugaros skausmo

Kreipkitės

null

Jūs visada galite susisiekti su mumis darbo laiku telefonu

arba pateikite savo užklausą, užpildydami žemiau pateiktą formą

Tel. + 370 527 02720 / + 370 645 59933

Jūsų vardas (privaloma užpildyti)

Jūsų el.paštas (privaloma užpildyti)

Tel. (privaloma užpildyti)

Tema

Jūsų užklausa (privaloma užpildyti)

[recaptcha]