Unikali motodika

Visi „Sveikatos salos” specialistai dirba pagal unikalią, centro įkūrėjo, profesoriaus, biomedicinos mokslų daktaro Valieriaus Jasiūno sukurtą metodiką. Ilgametė profesoriaus patirtis patvirtino šio metodo efektyvumą, o jo tęstinumu rūpinasi specialiai parengti ir apmokyti centro kineziterapeutai.
null

KLAUSKITE

Konsultacija. Gaukite visus atsakymus, profesionalius patarimus ir unikalios metodikos planą, kaip pašalinti nugaros skausmą visam gyvenimui.Konsultacija »
null

PRADĖKITE

Unikalios ir individualiai parinktos procedūros mažina skausmą ir uždegimą, atpalaiduoja/stiprina raumenyną, gerina audinių kraujotaką bei skatina gijimą po traumos.Fizioterapija »
null

MOKYKITĖS

Kartu su kineziterapeutu išmokite taisyklingai atlikti pratimus, valdyti raumenyną ir pažinti savo kūną pagal individualiai jums parengtą raumenyno stiprinimo/atstatymo planą.Kineziterapija »
null

SVEIKAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Į kūną žvelgiame kaip į visumą, tad net spręsdami konkrečią problemą nepamirštame sveikatos pačia plačiausia prasme.Ilgaamžiškumas »

Registruokis konsultacijai

Geriausias laikas pasirūpinti savimi yra dabar! Registruokitės specialisto konsultacijai ir atsisveikinkite su nugaros skausmu.
Susisiekite su mumis!