Apie mus

Mūsų misija: padėti gyventi be nugaros skausmo ir išmokyti efektyviai naudoti savo kūno resursus, į kiekvieno kliento problemą žvelgiant individualiai bei kompleksiškai.

Patirtis

2000 metais „Sveikatos sala”, vadovaujama profesoriaus Valieriaus Jasiūno, atvėrė duris turėdama vos tris darbuotojus, specialistus kineziterapeutus. Jau tada jie turėjo aiškią misiją – padėti žmogui gyventi be nugaros skausmo. Šiandien tai – dar vis mūsų kasdienis motto ir svarbiausias uždavinys. 

 

Bėgant metams plėtėsi ir tobulėjo paslaugos bei priemonės,„Sveikatos sala” augo ir stiprėjo: 2008-aisiais stuburo ir sveikatingumo centras įsikūrė naujose patalpose Vilniuje, 2018-aisiais atvėrė duris filialas Kaune, kasmet didėjo ir komanda – šiandien mūsų jau 20. Pažvelgę atgal, matome, kad einame teisingu keliu, žinome savo stipriąsias puses, aiškiai suvokiame savo misiją, turime viziją ir žinome, kaip ją įgyvendinti. 

 

Mūsų klientai taip pat tapo sąmoningesni bei žingeidesni. Jie klausia, domisi, rūpinasi, tad 2018 metais startavo „Sveikatos salos” paskaitų programa visiems, norintiems sužinoti daugiau apie savo kūną ir jo sveikatą.

„Sveikatos sala“ įkurėjas ir unikalios metodikos autorius Prof. V. Jasiūnas ir vadovė – kineziterapeutė Ieva Adomėnienė“

Unikali metodika

„Sveikatos salos” metodika, tai profesoriaus Valieriaus Jasiūno ilgametės darbo patirties kūrinys. Jos unikalumas ir stiprybė slypi individualume. Mes nesiūlome jokių unversalių pratimų rinkinio, jokių šabloninių programų, kiekvienam žmogui parenkamas jam ir tik jam veiksmingiausių procedūrų rinkinys nuo masažo, elektrostimuliacijos, fizioterapijos iki sporto su kineziterapeuto priežiūra. Profesoriaus sukurta metodika – labai stiprus pamatas, kurį vis papildome naujomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis. Pasaulis ir mokslas nestovi vietoje, tad sekame kineziterapijos naujienas ir savąją metodiką nuolat tobuliname.

unikali metodika

Paslaugos

Padedame

  • atsikratyti ir gyventi be nugaros skausmo;
  • spręsti stuburo išvaržų keliamas problemas;
  • neutralizuoti traumų padarinius;
  • taisyti ydingą laikyseną ir stuburo iškrypimus;
  • subalansuoti raumenyno veiklą bei skeleto funkcionalumą.

Mokome

  • sveikos gyvensenos;
  • subalansuotos mitybos;
  • ekonomiško organizmo resursų naudojimo;
  • buities ergonomikos;
  • sveikatinančio sporto pagrindų

.

Registruokis konsultacijai

Geriausias laikas pasirūpinti savimi yra dabar! Registruokitės specialisto konsultacijai ir atsisveikinkite su nugaros skausmu.
Susisiekite su mumis!