Unikali metodika, kuri padės Jums gyventi be nugaros skausmo!

I - V nuo 8:00 iki 20:00
VI nuo 10:00 iki 18:00
Vytauto pr. 23, Kaunas
+370 633 24100
Ąžuolyno 7, Vilnius
+370 645 599 33

DUK: Kas yra elektrostimuliacija? Kam ji skirta?

DUK: Kas yra elektrostimuliacija? Kam ji skirta?

>>>

Elektrostimuliacija yra vienas iš fizioterapijos metodų, kai elektros srovė naudojama audinių ir organų funkcijai grąžinti bei aktyvinti. Elektros impulsai taip pat stimuliuoja nervus bei raumenis, gerina audinių mitybą, medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Tam tikros elektros srovės gali būti naudojamos tiek nusilpusiam raumeniui aktyvinti, jo funkcijai atstatyti, tiek pertemptam raumeniui atpalaiduoti, dėl traumų atsiradusioms įtampoms slopinti, skausmui mažinti, jam malšinti, uždegimo gijimui spartinti.

Stuburo išvaržų keliamų problemų sprendimui būtinas nugaros, liemens raumenų stiprinimas individualiai parinkta mankšta, tačiau yra nemažai atvejų, kai stiprūs skausmai neleidžia klientui mankštintis arba raumenys labai nusilpę, sutrikusi jų įnervacija, tad būtina juos paruošti fiziniam krūviui. Tokiais atvejais elektrostimuliacija yra vienintelis saugus, greitas ir efektyvus būdas aktyvinti ir stiprinti raumenį, grąžinti jam funkciją. Ji taip pat nepamainoma atsistatymo procesams po traumų, kai raumuo buvo ilgai imobilizuotas gipse ar įtvare.

Kadangi kiekvienas atvejis individualus, tad ir elektrostimuliacijos procedūros parenkamos kiekvienam asmeniškai po išsamios apžiūros. Įvairūs elektros srovių dažniai veikia skirtingai, tad jie, kaip ir srovės stiprumas, procedūros trukmė bei procedūrų skaičius, parenkami pagal kliento diagnozę ir norimą pasiekti efektą. Nors procedūra neskausminga ir nekelianti diskomforto, po jos reikėtų laikytis tam tikrų apribojimų, vengti staigių judesių, fizinio krūvio, ilgo sėdėjimo.

Atsakyti

El. paštas nebus skelbiamas. Privalomi užpildyti laukeliai pažymėti *