Individuali kompleksinė fizioterapija

Elektrostimuliacija yra vienas iš fizioterapijos metodų, kai elektros srovė naudojama audinių ir organų funkcijai grąžinti bei aktyvinti.
Elektros impulsai taip pat stimuliuoja nervus bei raumenis, gerina audinių mitybą, medžiagų apykaitą ir kraujotaką. Tam tikros elektros srovės gali būti naudojamos tiek nusilpusiam raumeniui aktyvinti, jo funkcijai atstatyti, tiek pertemptam raumeniui atpalaiduoti, dėl traumų atsiradusioms įtampoms slopinti, skausmui mažinti, jam malšinti, uždegimo gijimui spartinti.

Kai stiprūs skausmai neleidžia klientui mankštintis arba raumenys labai nusilpę, sutrikusi jų įnervacija – būtina juos paruošti fiziniam krūviui. Tokiais atvejais elektrostimuliacija yra vienintelis saugus ir efektyvus būdas aktyvinti ir stiprinti raumenį, grąžinti jam funkciją. Ji taip pat nepamainoma atsistatymo procesams po traumų, kai raumuo buvo ilgai imobilizuotas gipse ar įtvare.

Kiekvienas atvejis individualus, tad ir elektrostimuliacijos procedūros parenkamos kiekvienam asmeniškai po išsamios apžiūros. Įvairūs elektros srovių dažniai veikia skirtingai, tad jie, kaip ir srovės stiprumas, procedūros trukmė bei procedūrų skaičius, parenkami pagal kliento diagnozę ir norimą pasiekti efektą.

Nors procedūra neskausminga ir nekelianti diskomforto, po jos reikėtų laikytis tam tikrų apribojimų, vengti staigių judesių, fizinio krūvio, ilgo sėdėjimo.

Kartu su fizioterapijos procedūromis klientams rekomenduojame ergonomikos konsultaciją, kurios metu mokome kaip su jo turimomis problemomis gyventi butyje, sėdėti darbe, kelti daiktus, miegoti, išlipti iš lovos ir į ją įlipti.

Po kiekvienos fizioterapijos procedūros rekomenduojame nemokamai atsipalaiduoti ir atgauti jėgas specialiuose relax krėsluose.

null

KLAUSKITE

Konsultacija. Gaukite visus atsakymus, profesionalius patarimus ir unikalios metodikos planą, kaip pašalinti nugaros skausmą visam gyvenimui.Konsultacija »
null

PRADĖKITE

Unikalios ir individualiai parinktos procedūros mažina skausmą ir uždegimą, atpalaiduoja/stiprina raumenyną, gerina audinių kraujotaką bei skatina gijimą po traumos.Fizioterapija »
null

MOKYKITĖS

Kartu su kineziterapeutu išmokite taisyklingai atlikti pratimus, valdyti raumenyną ir pažinti savo kūną pagal individualiai jums parengtą raumenyno stiprinimo/atstatymo planą.Kineziterapija »
null

SVEIKAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Į kūną žvelgiame kaip į visumą, tad net spręsdami konkrečią problemą nepamirštame sveikatos pačia plačiausia prasme.Ilgaamžiškumas »

Registruokis konsultacijai

Geriausias laikas pasirūpinti savimi yra dabar! Registruokitės specialisto konsultacijai ir atsisveikinkite su nugaros skausmu.
Susisiekite su mumis!