Individuali kompleksinė kineziterapija

Kineziterapija – viena pagrindinių mūsų poveikio priemonių. Tinkamas, reguliarus, adekvatus kūno judesys padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų ir raumenų ir kitų sistemų funkcinę būklę.
Kaip rodo mūsų centro praktika, lengvesniais išvaržų atvejais, kai situacija nėra ūmi, tačiau vargina nuolatinis skausmas ir gyvenimo kokybė yra ženkliai nukentėjusi, kineziterapeutai gali pagelbėti net 9 iš 10 žmonių išvengti operacijos. Svarbu išsiaiškinus priežastį, skirti tinkamų procedūrų ciklą ir išmokyti palaikyti subalansuotą viso kūno raumenyną.

Prieš pradedant sporto etapą salėje, atliekame (klientui sutikus) raumenų sistemos ir kūno kompozicijos ar laikysenos įvertinimą. Tai padeda stebėti progresą, nes testą kartojame kas tris-keturis mėnesius. Atsižvelgdami į šio testo rezultatus koreguojame procedūrų arba mankštos planą.

Pirmus mėnesius (du-tris kartus per savaitę) sportuojama tik su kineziterapeuto priežiūra – šis laikas skirtas mokymuisi. Kineziterepautas moko teisingo pratimų atlikimo ir stebi kliento būklę, jei reikia koreguoja pratimus.

Jei mėnesio pasirodo per mažai teisingiems judesiams įvaldyti, galima ir toliau sportuoti su kineziterapeuto priežiūra arba rinktis sportą mažoje 3-4 žmonių (kiekvienas sportuoja pagal savo programą) grupėje. Vėliau galima sportuoti ir su salės specialisto priežiūra.

Progreso stebėjimas ir analizė vyksta kas tris-keturis mėnesius. Konsultacijos metu pasižiūrime, kaip žmogui sekasi, kaip jis jaučiasi, atliekame pakartotinį raumenų sistemos ir kūno kompozicijos vertinimą. Įvertinę pokyčius peržiūrime ir parengiame naują sporto programą.

Po kiekvienos kinizeterapijos procedūros rekomenduojame nemokamai atsipalaiduoti ir atgauti jėgas specialiuose relax krėsluose.

null

KLAUSKITE

Konsultacija. Gaukite visus atsakymus, profesionalius patarimus ir unikalios metodikos planą, kaip pašalinti nugaros skausmą visam gyvenimui.Konsultacija »
null

PRADĖKITE

Unikalios ir individualiai parinktos procedūros mažina skausmą ir uždegimą, atpalaiduoja/stiprina raumenyną, gerina audinių kraujotaką bei skatina gijimą po traumos.Fizioterapija »
null

MOKYKITĖS

Kartu su kineziterapeutu išmokite taisyklingai atlikti pratimus, valdyti raumenyną ir pažinti savo kūną pagal individualiai jums parengtą raumenyno stiprinimo/atstatymo planą.Kineziterapija »
null

SVEIKAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Į kūną žvelgiame kaip į visumą, tad net spręsdami konkrečią problemą nepamirštame sveikatos pačia plačiausia prasme.Ilgaamžiškumas »

Registruokis konsultacijai

Geriausias laikas pasirūpinti savimi yra dabar! Registruokitės specialisto konsultacijai ir atsisveikinkite su nugaros skausmu.
Susisiekite su mumis!