Konsultacija

Pirmoji konsultacija „Sveikatos saloje” reikalinga išsamiam susipažinimui su klientu, jo problema, nusiskundimais, sveikatos istorija.

Atvykus į konsultaciją su savimi reikėtų turėti gydytojų darytų tyrimų (jei tokie atlikti) išvadas, magnetinio rezonanso, rentgeno nuotraukas.

Esame parengę klausimyną, padedantį detalizuoti kliento pasakojimą. Taip pat atliekame ir kineziterapinį testą, kurio metu apžiūrime, apčiuopiame skausmo zoną, prašome atlikti tam tikrus judesius.

Jei kineziterapeutas nusprendžia, kad informacijos pakanka pagalbai suteikti, dėliojamas ilgalaikis priemonių planas, kuriame rekomenduojamos tam tikros procedūros (ir jų skaičius).

Prieš galutinai pasitvirtinant Ilgalaikį problemos sprendimo planą, visiems savo klientams rekomenduojame pirminę procedūrą: fizioterapiją arba kineziterapinę mankštą, priklausomai nuo diagnozės ir rekomendacijų. Pirminė procedūra padeda įvertinti, kaip kūnas reaguoja į elektrostimuliaciją, kokie sunkumai ar problemos kyla atliekant specialią mankštą. Pirminė procedūra suteikia nemažai svarbios informacijos, kuri gali pakoreguoti tolesnį sveikatinimo planą.

Po pirminės konsultacijos bei apžiūros kiekvienas klientas gauna ilgalaikį priemonių planą, kurį apibrėžti laike labai sunku, nes kiekvienas atvejis individualus. Jei kalbame apie dažniausiai pasitaikantį klasikinį išvaržos atvejį ir skausmą juosmeninėje dalyje – greičiausiai tai bus planas 2-2,5 metams.

null

KLAUSKITE

Konsultacija. Gaukite visus atsakymus, profesionalius patarimus ir unikalios metodikos planą, kaip pašalinti nugaros skausmą visam gyvenimui.Konsultacija »
null

PRADĖKITE

Unikalios ir individualiai parinktos procedūros mažina skausmą ir uždegimą, atpalaiduoja/stiprina raumenyną, gerina audinių kraujotaką bei skatina gijimą po traumos.Fizioterapija »
null

MOKYKITĖS

Kartu su kineziterapeutu išmokite taisyklingai atlikti pratimus, valdyti raumenyną ir pažinti savo kūną pagal individualiai jums parengtą raumenyno stiprinimo/atstatymo planą.Kineziterapija »
null

SVEIKAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Į kūną žvelgiame kaip į visumą, tad net spręsdami konkrečią problemą nepamirštame sveikatos pačia plačiausia prasme.Ilgaamžiškumas »

Registruokis konsultacijai

Geriausias laikas pasirūpinti savimi yra dabar! Registruokitės specialisto konsultacijai ir atsisveikinkite su nugaros skausmu.
Susisiekite su mumis!