Sveiko ilgaamžiškumo prevencija

Mūsų misija – padėti išsivaduoti iš nugaros skausmo, bet taip pat ir išmokyti sveiko požiūrio į kūno resursų eikvojimą bei skatinti sąmoningumą prisiimti atsakomybę už savo sveikatą. Mes galime parodyti kelią, bet juo eiti reikės kiekvienam asmeniškai.

Visa „Sveikatos salos” metodika remiasi kertine sveiko ilgaamžiškumo taisykle – ekonomišku mūsų organizmo resursų naudojimu. Taisyklinga laikysena ir harmoningas raumenynas, adekvatus fizinis krūvis ir subalansuota mityba, buities ir darbo ergonomika – viskas svarbu ir viso to mes mokome kiekvieną savo klientą.

Šiandien mus lydi didžiulis kiekis pačios įvairiausios su sveikata, mityba ir fiziniu aktyvumu susijusios informacijos, o atsirinkti tą teisingą ir tinkamą tampa tikru iššūkiu. Stokojančius žinių arba turinčius sveikatos problemų, raginame neeksperimentuoti, o pagalbos ar patarimo kreiptis į „Sveikatos salos” specialistus.

null

KLAUSKITE

Konsultacija. Gaukite visus atsakymus, profesionalius patarimus ir unikalios metodikos planą, kaip pašalinti nugaros skausmą visam gyvenimui.Konsultacija »
null

PRADĖKITE

Unikalios ir individualiai parinktos procedūros mažina skausmą ir uždegimą, atpalaiduoja/stiprina raumenyną, gerina audinių kraujotaką bei skatina gijimą po traumos.Fizioterapija »
null

MOKYKITĖS

Kartu su kineziterapeutu išmokite taisyklingai atlikti pratimus, valdyti raumenyną ir pažinti savo kūną pagal individualiai jums parengtą raumenyno stiprinimo/atstatymo planą.Kineziterapija »
null

SVEIKAS ILGAAMŽIŠKUMAS

Į kūną žvelgiame kaip į visumą, tad net spręsdami konkrečią problemą nepamirštame sveikatos pačia plačiausia prasme.Ilgaamžiškumas »

Registruokis konsultacijai

Geriausias laikas pasirūpinti savimi yra dabar! Registruokitės specialisto konsultacijai ir atsisveikinkite su nugaros skausmu.
Susisiekite su mumis!